Orły ESG: Wyróżnienie dla LUG S.A.

27 kwietnia 2023

We wtorek, dnia 25 kwietnia 2023 roku odbyła się uroczysta Gala podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2023, podczas której wręczono nagrody i wyróżnienia w konkursie Orły ESG Rzeczpospolitej 2023. Mamy przyjemność przekazać informację, że LUG S.A. znalazła się w docenionym gronie spółek i Kapituła konkursowa przyznała nam Wyróżnienie za inteligentne oświetlenie.

Od ponad 34 lat działamy w branży oświetleniowej. Kreujemy i dostarczamy profesjonalnych, energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych w ponad 70 krajach na całym świecie. Zrównoważony rozwój jest wpisany w nasze produkty, nasze DNA oraz wyłonioną perspektywę strategiczną 2023-2026. Tym bardziej cieszymy się z otrzymanego Wyróżnienia przyznanego przez Kapitułę konkursową. Nagrodę z rąk Organizatorów odebrała podczas uroczystej Gali Monika Bartoszak, Dyrektor Biura Zarządu i Komunikacji LUG. 

Dziękujemy za docenienie naszego wkładu w budowanie zrównoważonego świata. Gratulujemy również wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym spółkom świetnych programów i działań w obszarze odpowiedzialności środowiskowej, społecznej i zarządczej.

Z relacją z wydarzenia można zapoznać się TUTAJ

Orły ESG: Wyróżnienie dla LUG S.A.