LUG srebrnym medalistą ratingu Eco Vadis 2023

17 października 2023

W październiku br. zakończył się proces oceny LUG w ratingu zrównoważonego rozwoju EcoVadis 2023. Zdobyty Srebrny Medal stanowi najlepsze świadectwo zrównoważonego kierunku w którym zmierzamy każdego dnia. Ponadto zdobyty wynik daje nam zaszczyt znalezienia się w prestiżowym gronie 25% najlepszych spółek rankingu. 

W 2023 roku poddaliśmy kompleksowej ocenie naszą działalność w obszarach społecznym, środowiskowym oraz ładu korporacyjnego. Oceny dokonała agencja ratingowa o globalnym zasięgu i renomie: EcoVadis. Osiągnięty wynik pozwolił dołączyć nam do grona 25% najlepszych spółek ocenianych w rankingu. 

Bierzemy pełną odpowiedzialność za naszą działalność przynosząc jednocześnie najwyższą jakość naszych energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych na całym świecie. Wierzymy, że transparentna komunikacja oraz nasze nieustające dążenie do zrównoważonego rozwoju pozwolą nam wznieść się jeszcze wyżej utrzymując jednocześnie zaufanie, którym darzy nas tak wielu odbiorców na całym świecie.

Dziś dziękujemy za to zaufanie. Rozumiemy, że nadal dużo pracy przed nami, ale nie spoczywamy na laurach i zabieramy się dalej do pracy.

Po więcej informacji zapraszamy do lektury naszego najnowszego sprawozdania niefinansowego TUTAJ.

LUG srebrnym medalistą ratingu Eco Vadis 2023