LUG potrójnym laureatem!

20 października 2023

Dn. 19 października w Lubuskim Teatrze odbyła się Gala Lubuskiego Lidera Biznesu, której organizatorem jest Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa. LUG Light Factory Sp. z o.o. po raz kolejny został doceniony odbierając tym razem potrójną nominację: tytuł Lidera Innowacji w kat. dużych firm, tytuł Zielonej Firmy - za wkład w zrównoważony rozwój Województwa Lubuskiego oraz certyfikat Lubuskiego Lidera Biznesu w kat. dużych firm,

Z satysfakcją dzielimy się informacją o potrójnej nominacji LUG Light Factory, która po raz kolejny miała zaszczyt znaleźć się w zaszczytnym gronie laureatów konkursu. Podczas uroczystej Gali w Lubuskim Teatrze w Zielonej Górze otrzymała dwie statuetki otrzymując tytuły Lubuskiego Lidera Innowacji oraz Zielonej Firmy oraz certyfikat Lubuskiego Lidera Biznesu. W imieniu spółki nagrody odebrała Monika Bartoszak, Dyrektor Biura Zarządu i Komunikacji LUG, która same nagrody komentuje tak:

- Dziś z potrójną radością odbieram to szczególne wyróżnienie w imieniu LUG. Nieustannie stawiamy na rozwój i innowacje naszej działalności w myśl zrównoważonego rozwoju, który jest nam bliski. Obiecujemy nie ustawać w naszym dążeniu do perfekcji.

Lubuski Lider Biznesu jest jednym z najbardziej prestiżowych konkursów dla przedsiębiorstw działających w regionie lubuskim. Organizowany jest od 2009 roku przez Zachodnią Izbę Przemysłowo-Handlową - największą, niezależną organizację zrzeszająca przedsiębiorców w Województwie Lubuskim. Działa ona na rzecz tworzenia dogodnych warunków do rozwoju gospodarczego, międzynarodowych kontaktów gospodarczych oraz wspierania inicjatyw firm zrzeszonych w ZIPH. Ideą konkursu „Lubuskiego Lidera Biznesu” jest wyłonienie i docenienie najlepszych przedsiębiorstw regionu, przy czym każda edycja cieszy się co roku ogromnym zainteresowaniem.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą laureatów, którym również gratulujemy sukcesu!

LUG potrójnym laureatem!